Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Вибір смартфона


Вибір смартфона

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Привіт, у якого виробника гаджетів зараз нормальні Смартфони? Одні кажуть Епл кращі, інші хвалять Ксяомі, треті Самсунги. Але все ж у кого Смартфони краще?

0

2

Смартфони від бренду Apple я вважаю найкращі на сьогоднішній день. Але є говорити про вартість гаджета, то вони найдорожчі. Так що потрібно розуміти, що ви шукайте взагалі для себе.

0

3

Брати дорогий телефон заради його характеристик, не бачу сенсу. Мені наприклад без різниці з якого смартфона здійснювати дзвінки, хоч з кнопкового, головне щоб стабільно працював.

0

4

Якщо чесно, то я не розумію що ви взагалі порівнюєте і за якими критеріями. Наприклад смартфони Епл дійсно не погані, але ціни на них ви бачили? Можливо я і хотів би собі айфон, але де взяти грошей на нього? З такими ж характеристиками але в пару раз дешевше можна взяти смартфон Ксяомі https://zhuk.ua/smartfoni-xiaomi/ ось в Жуку можете подивитися моделі смартфонів Ксяомі, і реальні ціни на них, і тоді самі в усі переконаєтеся. Ну а вибір звичайно ж за вами.

0

5

Я собі перед НР вирішила зробити подарунок та купити айфон 12 . Я дуже хотіла айфон і ось зважилася на таке придбання. Дуже задоволена телефоном, ще й знайшла магазин із найприємнішими цінами на Apple продукцію.

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Вибір смартфона