Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Порібно купити електроскутер


Порібно купити електроскутер

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Друзі, а ви користуєтеся електроскутерами? Я давно думаю про покупку, але не знаю, на що звернути увагу. Яка максимальна швидкість, який потужний двигун і скільки батареї потрібно? Буду вдячний за поради!

0

2

Я нещодавно купила собі електроскутер та дуже задоволений. Варто звернути увагу на максимальну швидкість, особливо якщо плануєте користуватися на дорогах з великим потоком машин. Також не менш важливим є вибір батареї, бо це визначає дальність поїздок. Рекомендую звернути увагу на ємність батареї та час зарядки.

0

3

Знаю, що в деяких містах України є служби електроскутерів на прокат. Це може бути хорошим варіантом для тих, хто хоче спробувати їх перед покупкою. Також, треба звернути увагу на зручність та комфорт користування, адже електроскутер повинен бути зручним та безпечним.

0

4

Лелик написал(а):

Друзі, а ви користуєтеся електроскутерами? Я давно думаю про покупку, але не знаю, на що звернути увагу. Яка максимальна швидкість, який потужний двигун і скільки батареї потрібно? Буду вдячний за поради!

Вже декілька місяців користуюсь електроскутером YADEA V7 600W, 48V20AH lithium https://allo.ua/ua/jelektroskutery/  детальні характеристики можно подивитесь на сайті Алло. Ця модель має максимальну швидкість 25 км/год, ємну батарею на 474 Вт * год та дистанційний дисплей. Її перевагами є компактність, легкість та зручність використання.
Крім того, заряджати батарею потрібно лише 8-9 годин. Рекомендую цю модель, якщо ви шукаєте ефективний та надійний електроскутер.
https://skr.sh/i/250223/XVEiIZyf.jpg

Отредактировано Егор Щукин (2023-02-25 15:28:24)

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Порібно купити електроскутер