Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Порадьте стілець для годування дитини


Порадьте стілець для годування дитини

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Підкажіть, який стілець для годування краще купити в Дніпрі? Мені потрібна якісна модель, яка була б безпечною для мого малюка та зручною для мене як до батька, бо я розумію що це буде не зручно, якщо придбати щось не перевіривши, або не перевірений товар.

0

2

Якщо шукати у Дніпрі, то варіантів дійсно багато. Я б порадив обрати уважно, оскільки стільці для годування мають різні конструкції та функції, які можуть бути важливими для вас.

0

3

Я теж вивчав це питання, тому звернувся до вас, думав, що ви допоможете з вибором, ну то так я розумію що й до вас звертатись не дуже гарно, тому що ви тут не за тим сидите щоб допомогати комусь, але ж все ж таки..

0

4

Igor написал(а):

Підкажіть, який стілець для годування краще купити в Дніпрі? Мені потрібна якісна модель, яка була б безпечною для мого малюка та зручною для мене як до батька, бо я розумію що це буде не зручно, якщо придбати щось не перевіривши, або не перевірений товар.

Я можу порадити вам купити стілець для годування в Дніпрі https://allo.ua/ua/dnipro/stul-chiki-dlja-kormlenija/ Chicco Polly Magic Relax у магазині "Дитячий світ". Ця модель має декілька положень для налаштування висоти та нахилу спинки, так що вона може використовуватися не тільки для годування, але й для гри та відпочинку малюка. Ще одним перевагою є наявність лотка для їжі та можливість знімати його, щоб мити. Ціна також досить приваблива, порядку 2500 грн. Якщо вам цікаво, можете перевірити на сайті магазину або відвідати магазин особисто.

https://i.postimg.cc/DyqsNkVT/sku-02.jpg

0

5

Можно самый простой брать, разницы никакой.

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Порадьте стілець для годування дитини