Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Деловая жизнь » Хочу поговорити про інвестиції


Хочу поговорити про інвестиції

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт! Хочу поговорити про інвестиції, ви ніколи цим не займалися? Маєте якесь уявлення в цій темі? Я зараз хочу вивчити це питання, і от мені цікаво, які основні фактори впливають на вартість біржових товарів, таких як золото та нафта?

0

2

Chesnok написал(а):

Привіт! Хочу поговорити про інвестиції, ви ніколи цим не займалися? Маєте якесь уявлення в цій темі? Я зараз хочу вивчити це питання, і от мені цікаво, які основні фактори впливають на вартість біржових товарів, таких як золото та нафта?

Основні фактори, що впливають на вартість біржових товарів, таких як золото та нафта, включають наступне:

Попит та пропозиція на ринку - якщо попит на товар перевищує пропозицію, то ціна зазвичай зростає, і навпаки.
Стан глобальної економіки та геополітичні події - економічні та політичні зміни в світі можуть впливати на попит та пропозицію на ринку, що в свою чергу може вплинути на вартість товарів.
Курс валют - вартість товарів зазвичай залежить від курсу національної валюти в порівнянні з іншими валютами.
Стан світового ринку - коливання цін на товари можуть бути пов'язані зі змінами на світових ринках та споживачів.
Сезонність - деякі товари, такі як нафта, можуть мати сезонний характер попиту, що також впливає на їх вартість.

Інструменти аналізу, такі як Numfin https://numfin.com/uk можуть допомогти інвесторам відстежувати ці фактори та прогнозувати зміни на ринку, що може бути корисним для прийняття рішень щодо інвестування.

0


Вы здесь » Жизнь » Деловая жизнь » Хочу поговорити про інвестиції