Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Де краще займати проектним менеджментом


Де краще займати проектним менеджментом

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я створив свій інтернет магазин, у нас є багато завдань на покращення себе, ми з моєю командою хочемо досягти максимально хорошого результату, не порадите, де можна зайнятися проектним менеджментом?

0

2

Просто зайдіть навіть у простий Ексель, там все просто і зрозуміло, ви зможете створити там свої проекти, розписати завдання та просто всім робітникам надіслати ТЗ, завдання що потрібно зробити та призначити оплату.

0

3

Те, як ви написали, прямий так просто, але насправді досить складно і автоматизації в цьому немає ніякого, тому що я наприклад хочу дати завдання і я прям хочу знати, хто і як робить завдання і якщо раптом хтось не зробить планування на день тоді я повинен відразу знати про це.

0

4

Igor написал(а):

Я створив свій інтернет магазин, у нас є багато завдань на покращення себе, ми з моєю командою хочемо досягти максимально хорошого результату, не порадите, де можна зайнятися проектним менеджментом?

Я ось також робив хороший проектний менеджмент, займався бізнесом, але у мене особисто не вистачило бюджету на побудову хорошого бізнесу і тепер він просто поки що в заморозку, на кращі часи.

А вам раджу скористатися проектним менеджментом https://www.bitrix24.ua/articles/project_management.php у перевіреній системі від Бітрікс24, ви зможете спокійно займатися проектами та також повністю взаємодіяти та автоматизувати роботу на максимум. У мене з цією системою жодних проблем не виникло, думаю що й у вас не буде.

https://i.ibb.co/82Y8sQY/Department2-ua.png

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Де краще займати проектним менеджментом