Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Компьютеры и другая электроника » Купівля смартфона


Купівля смартфона

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! Хочу купити собі смартфон, але поки не можу визначитись, який саме купувати. Порадьте мені хороший смартфон з великим обсягом пам'яті, але щоб не дуже дорогий по своїй ціні.

0

2

Мурка написал(а):

Всім привіт! Хочу купити собі смартфон, але поки не можу визначитись, який саме купувати. Порадьте мені хороший смартфон з великим обсягом пам'яті, але щоб не дуже дорогий по своїй ціні.

Привіт! В мене недавно була така покупка, і я навіть можу тобі порадити мобільний, приблизно за ціною до 10 тисяч гривень, якщо ти на таку суму розраховуєш, це супер. На яку суму ти плануєш купувати телефон?

0

3

Таня написал(а):

Привіт! В мене недавно була така покупка, і я навіть можу тобі порадити мобільний, приблизно за ціною до 10 тисяч гривень, якщо ти на таку суму розраховуєш, це супер. На яку суму ти плануєш купувати телефон?

Я планую купувати смартфон приблизно за 7-10 тисяч гривень, більшої суми немає. Скажи який саме смартфон ти собі купувала, і в якому інтернет магазині? Можливо мені підійде цей варіант.

0

4

Мурка написал(а):

Я планую купувати смартфон приблизно за 7-10 тисяч гривень, більшої суми немає. Скажи який саме смартфон ти собі купувала, і в якому інтернет магазині? Можливо мені підійде цей варіант.

Ну тоді взагалі супер) Для мене особисто важливо, щоб в смартфоні був великий об'єм вбудованої пам'яті. Тому я купила Смартфон SAMSUNG Galaxy M32 6/128GB Light Blue, в перевіреному інтернет магазині https://eldorado.ua/uk/smartphones/c1038946/ де чудовий вибір техніки так аксесуарів до неї.

Смартфон має гарний обсяг пам'яті 128 Гб, 5 камер, головна з яких на 68 Мп. Зараз в магазині на цей смартфон дуже непогана знижка. Тому думаю тобі сподобається даний варіант.

https://forumupload.ru/uploads/001a/f0/aa/286/t691209.jpg

0


Вы здесь » Жизнь » Компьютеры и другая электроника » Купівля смартфона