Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Хто чекає чорну пятницю?


Хто чекає чорну пятницю?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Привіт. Я великий марнотрат особливо під час розпродажів, хочу купити собі новий смартфон, чекаю чорної п'ятниці, щоб купити зі знижкою, де найкраще купити телефон APPLE iPhone 11.

0

2

Знижки зазвичай невеликі в магазинах 15-20% так що я не розраховую на них, якщо якийсь товар потрібен, просто йду і купую його. Так що не можу вам порадити якийсь певний магазин.

0

3

Я косметику купую дорогу, тільки на розпродажах, так от Чорна п'ятниця, для мене відмінна можливість закупиться на цілий рік вперед. А так, в магазині фокстрот бачила знижку на айфони.

0

4

Игорь написал(а):

Я косметику купую дорогу, тільки на розпродажах, так от Чорна п'ятниця, для мене відмінна можливість закупиться на цілий рік вперед. А так, в магазині фокстрот бачила знижку на айфони.

Доброго дня всім. У магазині Фокстрот буде розпродаж в чорну п'ятницю, так що поспішіть і зможете купити необхідний Вам товар по знижці в чорну пятницю https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday я обожнюю знижки та акції, теж в якійсь мірі шопоголік, якщо бачу, вподобану мені річ по знижці, ніяк не можу її обійти, відразу беру, це мені приносить задоволення і дарує гарний настрій.
А навіщо собі відмовляти в такому задоволенні? Так що заходити і вибирайте товари, знижки там потрясні.
https://skr.sh/i/221022/3CU1wCkS.jpg

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Хто чекає чорну пятницю?