Жизнь

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Чи варто чекати на чорну п'ятницю?


Чи варто чекати на чорну п'ятницю?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Взагалі, чи варто чекати чорну п'ятницю? Чи це все вже не зовсім чисто та акції будуть не справжніми? Просто зараз багато хто її обговорює і я хотів би почути вашу думку, дорогі форумчани, не обійдіть стороною.

0

2

А що тут говорити, люди самі вже божеволіють, сенс взагалі проводити чорну п'ятницю, якщо знижки будуть не справжніми? Ну ви скажете теж… Просто це псуватиме репутацію всім магазинам, а сенс від того?

0

3

Ну зрозуміло, але знижки можуть підробляти і репутація не падатиме, зате товари купуватимуть без проблем і зайвих питань, я ось особисто помічав раніше вже такі обмани від магазинів.

0

4

Igor написал(а):

Взагалі, чи варто чекати чорну п'ятницю? Чи це все вже не зовсім чисто та акції будуть не справжніми? Просто зараз багато хто її обговорює і я хотів би почути вашу думку, дорогі форумчани, не обійдіть стороною.

Самі поміркуйте, навіть якщо будуть фальшиві знижки, то люди помітять і від цього буде дуже погано магазинам! Жоден магазин та компанія не піде на ризик своєї репутації! Я ось особисто дуже сильно чекаю на чорну п'ятницю https://comfy.ua/ua/black-friday.html просто обожнюю цей день, у нього у мене просто дуже багато товарів йде на замовлення.

Потім я всі товари отримую і насолоджуюся бурею емоцій від них!) Думаю що кожен так отримує емоції, тому що через один день, від цього чудового розпродажу, всі отримують товари за хорошими знижками і просто користуються новою технікою!

https://i.postimg.cc/pdRRcBrS/image.png

0


Вы здесь » Жизнь » Разговоры на любые темы » Чи варто чекати на чорну п'ятницю?